Acıbadem Üniversitesi öğrencilerine kampüs içinde ve kampüse yürüme mesafesinde bulunan Kerem Aydınlar Öğrenci Yurtlarında konaklama imkanı sunmaktadır. (Erkek Öğrenci Yurdu kampüs içerisinde C Blok’ta yer almaktadır. Kerem Aydınlar Kız Öğrenci Yurdu ise üniversiteye üç dakika yürüme mesafesindedir)

Öğrenci Yurtları, konforu ve güvenliği ön planda tutan donanımı ile öğrencilerin eğitimleri boyunca barınma ve sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek, keyifli ve güvenli zaman geçirmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yurtlarda 7/24 açık Resepsiyon, oda temizliği, çamaşırhane, internet ve TV, teknik servis ve bavul odası gibi öğrencilerin yaşamlarını kolaylaştıracak birçok hizmet bulunmaktadır. Öğrenci Yurtlarında konaklama bedeline, hafta içi 5 gün (eğitim günleri) kahvaltı dahildir. Kahvaltı, hafta içi 07.00-10.30 saatleri arası üniversite kafeteryasında verilmektedir. Öğrenciler isterlerse yurtlarda bulunan Hobi Mutfaklarını da kullanabilirler.

Üniversite yurtları sadece Acıbadem Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir.

Yurt odaları, sunulan hizmetler, imkanlar ve kurallar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.