Servis Saatleri

Üniversite ve Kozyatağı Metro İstasyonu arasında ücretsiz servis mevcuttur.

Servisler; öğretimin devam ettiği dönemlerde hafta içi 07:40-18:00 saatleri arasında Kozyatağı Cafe Carino ile kampüs arasında hizmet vermektedir.

Metroyla Üniversiteye Ulaşım

İstanbul Anadolu yakasındaki Kadıköy – Kartal metrosunu kullanarak; Kozyatağı İstasyonu’nda inilir, Hal çıkışından çıkılır ve Kayışdağı Caddesi istikametine doğru yürüyerek Acıbadem Üniversitesi’ne ulaşılır. Eğitim ve öğretim dönemi içerisinde, hafta içinde metro durağı (Kozyatağı istasyonu Hal çıkışı önü) ile kampüs arasında hizmet veren ücretsiz servis kullanılarak üniversiteye ulaşılabilir.

Otobüsle Üniversiteye Ulaşım

Kadıköy rıhtımdan 19K, 19Y, 19V, 19S, 19T, 14A, Üsküdar’dan 11T, 320A otobüslerini kullanarak “Acıbadem Üniversitesi” durağında inilerek kampüse ulaşılır.

Güncel bilgiler için İETT internet sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Arabayla Üniversiteye Ulaşım

Maltepe – Kadıköy istikametinde D100 (E5) otoyolundan Hal-Ataşehir sapağından dönülür. Yan yoldan Hal yolu takip edilerek Kayışdağı Caddesi’ne sağa dönülür. 2 km. sonra Acıbadem Üniversitesi’ne varılır. Kadıköy – Maltepe istikametinde D100 (E5) otoyolundan Ümraniye-Ataşehir-Hal sapağından dönülür. 700 metre sonra Göztepe sapağını geçtikten sonra sağa Hal-Ataşehir yoluna dönülür. Işıklardan sola Hal yoluna dönülür. 400 metre sonra sağa doğru Kayışdağı Caddesi’ne girilir. 2 km. sonra Acıbadem Üniversitesi’ne varılır.

×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.