Sağlık Merkezi ayakta sağlık hizmeti veren, gerekli durumlarda; ileri tetkik ve tedaviler için, Acıbadem Sağlık Grubu’na yönlendirme yapan birimdir. Merkez hafta içi her gün mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Psikolojik Danışmanlık

Merkezde ihtiyaç duyan öğrencilere Psikolojik Danışmanlık desteği de verilmektedir. Psikolojik Danışmanlık hafta içi her gün hizmet vermektedir. Birimde Pazartesi günleri öğlene kadar Psikiyatri Doktoru da bulunmaktadır. Hizmeti almak için önceden randevu alınması gerekmektedir.

Merkezde sunulan hizmetler ücretsizdir.

Öğrenci Yakınlarını Tanımlama

Öğrenci Yakınlarını Tanımlama Sistemi ile Acıbadem Üniversitesi öğrencileri ve yakınları Acıbadem Sağlık Grubu’nda yer alan hastaneler ve tıp merkezlerinden indirimli olarak hizmet alma hakkına sahiptir. Haktan yararlanabilmek için öğrencilerin, BADEMNET’te yer alan formu doldurarak kendilerini ve yakınlarıni sisteme tanımlamaları gerekir. Sisteme tanımlama sonrası öğrenci ve yakınları Acıbadem Sağlık Grubu personeline uygulanan indirim oranında hizmetten faydalanır. Hizmetin türüne göre indirim oranları değişmektedir.

×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.