Sağlık Merkezimiz; hekim ve hemşirenin bulunduğu, ayakta sağlık hizmeti veren, gerekli durumlarda acil müdahale yapan; ileri tetkik ve tedaviler için 2.basamak sağlık kuruluşlarına yönlendiren birimdir. Merkez hafta içi her gün mesai saatleri içinde (8.30-17.30) hizmet vermektedir. Öğrencilerimize hastalık için istirahat raporu verme ve sağlık kuruluşlarından staj öncesi istenen ”işe giriş muayenesi” yapma yetkisi de bulunmaktadır.

Psikolojik Danışmanlık

Merkezde ihtiyaç duyan öğrencilere Psikolojik Danışmanlık desteği de verilmektedir. Psikolojik Danışmanlık hafta içi her gün (8.30-17.30) hizmet vermektedir. Birimde Çarşamba günleri 13.00-17.30 saatlerinde Psikiyatri Doktoru da bulunmaktadır. Hizmeti almak için önceden randevu alınması gerekmektedir.

Öğrenci Yakınlarını Tanımlama

Öğrenci Yakınlarını Tanımlama Sistemi ile Acıbadem Üniversitesi öğrencileri ve yakınları Acıbadem Sağlık Grubu’nda yer alan hastaneler ve tıp merkezlerinden indirimli olarak hizmet alma hakkına sahiptir. Haktan yararlanabilmek için öğrencilerin, BADEMNET’te yer alan formu doldurarak kendilerini ve yakınlarını sisteme tanımlamaları gerekir. Sisteme tanımlama sonrası öğrenci ve yakınları Acıbadem Sağlık Grubu personeline uygulanan indirim oranında hizmetten faydalanır. Hizmetin türüne göre indirim oranları değişmektedir. Merkezimizde sunulan tüm hizmetler ücretsizdir.

×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.