Fen-Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik, Psikoloji ve Sosyoloji Bölümlerimizin mezuniyet törenleri 29 Temmuz 2021 tarihinde üniversitemizde gerçekleşti.

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili ve Sosyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. İnci User’ın açılış konuşmaları ile başlayan törenlerde, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Eda Tahir Turanlı, Psikoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Belma Bekçi konuşmaları ile mezunlarımıza profesyonel hayatlarında başarılar diledi.

Fakülte ve Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü birincisi Çağla Güney, Psikoloji Bölümü birincisi Esra Nur Şen, Sosyoloji Bölümü birincisi Arzu Ayçiçek de bölümlerini temsilen konuşmalarını yaptı.

Törenlerde, bölümlerinde ilk üç dereceye giren mezunlarımıza başarı beratları Mütevelli Heyeti Üyesi ve Kerem Aydınlar Vakfı Başkanımız Seher Aydınlar, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Şahin ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zeynep Güven tarafından takdim edildi.

Bölüm Başkanlarımız tüm mezunlarımıza temsili diplomalarını teslim etti.

Ayrıca Fen Bilimleri Enstitüsü Moleküler ve Translasyonel Biyotıp Yüksek Lisans Programı mezunlarına da Program Başkanımız Prof. Dr. Eda Tahir Turanlı tarafından temsili diplomaları teslim edildi.

Törenler, kep atma ile tamamlandı.

Son güncelleme tarihi: 03/09/2021
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.