### Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programları Yüksek Lisans (Tezli-Tezsiz) ve Doktora 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Başvuru Sonuçları
**BESLENME VE DİYETETİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
ECE BAYIL |
ASİL |
2 |
ECE IŞIK |
ASİL |
3 |
MERVE EKİCİ |
ASİL |
4 |
HATİCE GÜL TURAN |
ASİL |
5 |
VİVYIN LARA YILDIZ |
ASİL |
6 |
TUBA AYTEKİN |
ASİL |
7 |
GÜLNİHAL HAZAR |
ASİL |
8 |
EBRU ALTUN |
ASİL |
9 |
TUĞBA KAHVECİOĞLU |
ASİL |
10 |
NAZLI UÇAR |
ASİL |
11 |
HALİDE YILDIRIM |
1.YEDEK |
12 |
HANDAN ÖĞRETİR |
2.YEDEK |
13 |
AYŞE SENA BİNÖZ |
3.YEDEK |
**BESLENME VE DİYETETİK TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
TOLGA DOĞAN |
ASİL |
2 |
SİMGE BAL |
ASİL |
3 |
SÜMEYRA AKALIN |
ASİL |
4 |
KEZİBAN NUR HAVUZ |
ASİL |
5 |
HALİDE YILDIRIM |
ASİL |
6 |
HANDAN ÖĞRETİR |
ASİL |
7 |
SENA YILDIZ |
ASİL |
8 |
NESLİŞAH AYBAKAN TÜYSÜZ |
ASİL |
9 |
NİHAL TUNÇER |
ASİL |
10 |
RÜMEYSA ÇELİK |
ASİL |
11 |
ELİFCAN DEMİR |
ASİL |
12 |
DUYGU BEŞOLUK |
ASİL |
13 |
DENİZ KARPUZOĞLU |
ASİL |
14 |
BÜŞRA GÜRBÜZ |
ASİL |
15 |
AYŞE SENA BİNÖZ |
ASİL |
**SPORCU BESLENMESİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
ECE YALIN |
ASİL |
2 |
CANSU AZBAZDAR |
ASİL |
3 |
GÜLŞAH EVREN |
ASİL |
4 |
HAZAN ELİF ATİLLA |
ASİL |
5 |
DİLAN MELİÇ ANAÇ |
ASİL |
6 |
ŞENGÜL SANGU TALAK |
ASİL |
7 |
BÜŞRA TOSLAK |
ASİL |
8 |
ÇAĞNUR ÖZDEMİR |
ASİL |
**SPORCU BESLENMESİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
MÜGE ÜLKER |
ASİL |
2 |
MELİKE EYGİ |
ASİL |
**BESLENME VE DİYETETİK DOKTORA PROGRAMI**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
NUR ECEM BAYDI OZMAN |
ASİL |
2 |
EMİNE BETÜL AYÇİÇEK |
ASİL |
3 |
VAHİBE ULUÇAY |
ASİL |
4 |
ŞENİZ ÖZTÜRK |
ASİL |
5 |
BENGİ ÇETİNER BİNGÜL |
ASİL |
6 |
MERVE SAVICI |
YEDEK |
7 |
MÜGE ŞAFAK |
YEDEK |
**Medikal Biyoteknoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programına Kabul Edilenler:**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
Ayşenur Hüseyinoğlu |
ASİL |
**Medikal Biyoteknoloji Tezli Yüksek Lisans Programına Kabul Edilenler:**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
Demet Açıkgöz |
ASİL |
2 |
Batu Toledo |
ASİL |
3 |
Simge Şenay |
ASİL |
4 |
Dilara Baş |
ASİL |
5 |
Elif Gülin Ertuğrul |
YEDEK |
6 |
Hande Kasap |
YEDEK |
7 |
Orhan Bellur |
YEDEK |
**Medikal Biyoteknoloji Doktora Programına Kabul Edilenler:**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
Zeliha Asiye Akcan |
ASİL |
2 |
Sevde Nur Can |
ASİL |
3 |
Seda Arslan Özkul |
ASİL |
4 |
Raife Dilek Turan |
ASİL |
5 |
İlgü Ece Gülser |
ASİL |
6 |
Şeyma İnan Mahiroğlu |
YEDEK |
7 |
Tuba Cici |
YEDEK |
8 |
Selçuk Mirza Terzi |
YEDEK |
**Medikal Biyoteknoloji Bütünleşik Doktora Programına Kabul Edilenler:**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
Neval Sevinç |
ASİL |
2 |
Fatma Hande Osmanağaoğlu |
ASİL |
**PERFÜZYON TEKNİKLERİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANANLAR**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
SEYHAN ÇITAK |
ASİL |
2 |
ATAKAN YAKAR |
ASİL |
3 |
SERKAN CİN |
ASİL |
4 |
BEHİÇ DANIŞAN |
ASİL |
5 |
EGEMEN ERSİN |
ASİL |
**SAĞLIK FİZİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANANLAR**
|
ADI-SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
MÜGE ÖZKIRIM |
ASİL |
**HEMŞİRELİK YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANANLAR**
Sıra |
Ad Soyad |
Yerleştiği Program |
Başarı Sıralaması |
1 |
Derya Burkaş |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
1. Asil |
2 |
Selda Albayrak |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
2. Asil |
3 |
Merve Cebeci |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
3. Asil |
4 |
Eşref İnal |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
4. Asil |
5 |
Eda Para |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
5. Asil |
6 |
Havva Nur Arslan |
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
6. Asil |
7 |
Ayşegül Akyıldız |
Dahili Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
1. Asil |
8 |
Tuğba Ege |
Dahili Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
2. Asil |
9 |
Yahya Kahvecioğlu |
Dahili Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
3. Asil |
10 |
Fatma Erkek |
Dahili Hastalıklar Hemşireliği Tezli YL |
4. Asil |
11 |
Onur Köse |
Hemşirelik Tezsiz YL |
1. Asil |
12 |
Sevgi Şit |
Hemşirelik Tezsiz YL |
2. Asil |
13 |
Zeynep Sevindik |
Hemşirelik Tezsiz YL |
3. Asil |
14 |
Şeyma Yetimoğlu |
Hemşirelik Tezsiz YL |
4. Asil |
15 |
Sinem Kübra Kanca |
Hemşirelik Tezsiz YL |
5. Asil |
16 |
Ebru Dalak |
Hemşirelik Tezsiz YL |
6. Asil |
17 |
Ezgi Hancı |
Hemşirelik Tezsiz YL |
7. Asil |
18 |
Tuğba Durmuş |
Hemşirelik Tezsiz YL |
8. Asil |
**SAĞLIK YÖNETİMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANANLAR**
Sıra |
Ad Soyad |
Yerleştiği Program |
Başarı Sıralaması |
1 |
Mübin Müjde Çebi |
Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans |
1.Asıl |
2 |
Korhan Zakiroğlu |
Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans |
2.Asıl |
3 |
Mustafa Kemal Boz |
Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans |
3.Asıl |
4 |
Kezban Yılmaz |
Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans |
4.Asıl |
5 |
Caner Denizli |
Sağlık Yönetimi Tezli Yüksek Lisans |
5.Asıl |
6 |
Burak Abdülhayoğlu |
Sağlık Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans |
1.Asıl |
7 |
Nesrin Bozkurt |
Sağlık Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans |
2.Asıl |
8 |
Berk Beşe |
Sağlık Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans |
3.Asıl |
**FİZYOLOJİ DOKTORA PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ**
Sıra |
Ad Soyad |
Program |
Başarı Sıralaması |
1 |
Yunus Emre Sürmeneli |
Fizyoloji Doktora |
Başarısız |
**İLAÇ ENDÜSTRİSİNDE YÖNETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANANLAR**
SIRA |
ADI SOYADI |
BAŞARI DURUMU |
1 |
Yiğit Mehmet Karaman |
Başarılı |
2 |
Semih Yalnızoğlu |
Başarılı |
3 |
Hatice Meral Öztürk |
Başarılı |
**BİYOİSTATİSTİK ve BİYOİNFORMATİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR**
ADI SOYADI |
SONUÇ |
BAŞARI DURUMU |
ALEYNA ERAY |
BAŞARILI |
1.ASİL |
ONUR ÇAKI |
BAŞARILI |
2.ASİL |
TUĞÇE BOZKURT |
BAŞARILI |
3.ASİL |
ÇAĞLA ÇAKMAK |
BAŞARILI |
4.ASİL |
UMUT GERLEVİK |
BAŞARILI |
5.ASİL |
ÖZCAN ASLIHAN |
BAŞARILI |
6.ASİL |
NAROD KEBABCI |
BAŞARILI |
7.ASİL |
RÜÇHAN EKREN |
BAŞARILI |
8. ASİL |
**BİYOİSTATİSTİK ve BİYOİNFORMATİK DOKTORA PROGRAMINA KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR**
ADI SOYADI |
SONUÇ |
BAŞARI DURUMU |
BETÜL EREN KESKİN |
BAŞARILI |
1.ASİL |
SALİHA ELİF YILDIZHAN |
BAŞARILI |
2.ASİL |
EGE ÜLGEN |
BAŞARILI |
3.ASİL |
AYÇA PAMUKÇU |
BAŞARILI |
4.ASİL |
HÜSEYİN AVNİ TAÇ |
BAŞARILI |
5.ASİL |
ELİF SEVER |
BAŞARILI |
6.ASİL |
**BİYOKİMYA VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR**
ADI SOYADI |
SONUÇ |
BAŞARI DURUMU |
SELEN ABANUZ |
BAŞARILI |
1.ASİL |
ZUHAL KAYA |
BAŞARILI |
2.ASİL |
SEBİLE ARABACI |
BAŞARILI |
3.ASİL |
İREP URAS |
BAŞARILI |
4.ASİL |
MUAZZEZ CEREN YILMAZ |
BAŞARILI |
5.ASİL |
BETÜL YAŞİN |
BAŞARILI |
6.ASİL |
HÜSEYİN AVNİ |
BAŞARILI |
7.ASİL |
**Önemli Not:**
Kesin Kayıtlar 26 - 29 Haziran 2018 tarihlerinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsünde Öğrenci İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacaktır. Kesin kayıt için gelirken başvuruda taranan ve başvuru için web sayfamızda daha önceden ilan edilmiş bulunan tüm belgelerin asıllarının ibraz edilmesi zorunludur. Eksik evrakla işlem yapılmayacaktır.
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ Kayıt Evrakları Lisansüstü Programlar |
İmzalı Başvuru Formu |
Lisans Diploması aslı veya geçici mezuniyet belgesinin aslı.( Başarı Belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılmaz) |
Transript Belgesi (Islak İmzalı) |
ALES sınav sonuç belgesi aslı veya fotokopisi |
YDS/ÜDS/KPDS/YÖKDİL veya TOEFL-IBT belgesi |
Muhtarlıktan veya İl Nüfus Müdürlüğü'nden alınmış ikametgah belgesi |
Nüfus cüzdanının ön ve arka yüzünün fotokopisi, |
Erkek Adaylar için Askerlik Durum Belgesi, |
Niyet Mektubu |
Özgeçmiş |
2 Adet Referans Mektubu (Zarfları ile birlikte) |
Son altı ay içinde, önden, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş, her birinin arkasına ad soyad yazılmış 6 adet 4,5cm x 6cm boyutunda fotoğraf, |
Öğrenim Ücretinin ödendiğine ait Banka Dekontu |
Doktor onaylı kan grubu kartı, |