Ana içeriğe atla

Acıbadem Üniversitesi tıp uzmanlarına yönelik kişiye özel eğitim programları ile kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş programlar sunmaktadır.
 

I) Gözlem Programları

Programlar, farklı tıbbi uzmanlık alanlarındaki güncel tedavi yöntemleri ve yabancı hekim, hemşire ve teknisyenlerin ve diğer sağlık profesyonellerinin sağlık sektöründeki mesleki bilgilerini ve yetkinliğini artıran özel bilgi ve gözlem fırsatları hakkında bilgi sağlar. Klinik staj programları, mesleki bilgi ve becerinin kapsamını, genişliğini ve derinliğini geliştirmeyi amaçlar. Bu programların ortak amacı, alanlarında daha fazla deneyim kazanmak için çalışan sağlık profesyonellerini hazırlamaktır.
 

II) Yüksek Lisans Burs Programları

Burs programları, katılımcıların akademik becerilerini artırmak için tıp uzmanları veya araştırmacılar olarak gelecekteki kariyerleri için yararlı araçlar sağlar.

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Burs Programları, becerilerini çeşitli alt uzmanlıklara odaklamak isteyen doktorlar, hemşireler, teknisyenler ve diğer sağlık personeli için olağanüstü tıp eğitimi sunar. Programlar, bağımsız öğrenmeyi modern klinik eğitim, fakülte mentorluğu, didaktik talimatlar ve birinci sınıf araştırma ile birleştirir. Her program, ilgilenenler için klinik uzmanlık, araştırma, alt uzmanlık alanları ve multidisipliner yeterlilik gibi çeşitli fırsatlar sunar.
 

III) Sertifika Programları

Program içeriğinde kapsamlı eğitim modülleri ve değerlendirme araçları bulunmaktadır. Katılımcılar, öncelikle genel hasta bakımı ile ilgili konularda derslere ve yerinde klinik gözlem programlarına katılırlar. Program, yeterliliklerini artırmak için katılımcının ilgili tıbbi alanında ücretsiz örgün eğitimi destekler.
 

IV) Danışmanlık Projeleri

Acıbadem, stratejik planlama, altyapı, tesis ve sistem planlaması, tasarım ve geliştirme, hastane yönetimi ve kalite iyileştirme programları konusunda çalışan danışmanlık projeleri sağlayarak müşterilerine destek olmaktadır. Bunlar ihtiyaç ve gereksinimlere göre değişebilir. Programlar önerilere göre özelleştirilebilir ve proje ortağının istek ve gereksinimlerine göre bileşenler ve zaman çerçevesi revize edilebilir.