Merkez; yurt içi ve yurt dışındaki üniversite, enstitü, merkez, kamu, özel sektör kurumları ile sivil toplum kuruluşlarıyla stratejik işbirliği ve ortak faaliyetler yapmak üzere birçok protokol imzaladı.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, yönetmeliğinde belirtildiği üzere, çalışmalarını Üniversite ve sağlık ile ilişkili tüm alanlarla işbirliği içinde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, yurt içi ve yurt dışındaki üniversite, enstitü, merkez gibi kuruluşlar, kamu ve özel sektör kurumları ile sivil toplum kuruluşları vb benzer amaçlı kuruluşlarla stratejik işbirliğinde bulunmak ve ortak faaliyetler yapmak üzere işbirliği protokolleri imzalanmıştır. Bu protokoller çerçevesinde, sağlık alanında önem arz eden güncel konularda araştırma ve projeler yürütülmesi, raporlar hazırlanması, yayınlar yapılması, sektördeki paydaşların katılımını sağlayacak toplantılar düzenlenmesi amaçlanmıştır.

Son güncelleme tarihi: 07/11/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.