Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tıp Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Özgül Gök’ün yürütücü, Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof. Dr. Şahin Şenay ve Eczacılık Fakültesi Farmasotik Teknoloji Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Uzuner’in danışman olarak yer aldıkları “Ateroskleroz Tedavisi için Oksidatif Stresi Azaltmaya Yönelik Vcam-1 Hedefli Ilaç Taşıma Sisteminin Geliştirilmesi ve In Vitro Değerlendirilmesi” başlıklı proje TÜBİTAK 3501-Kariyer Geliştirme Programı kapsamında desteklendi.

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tıp Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Özgül Gök’ün yürütücü olarak yer aldığı “Sinir Dokusu Hasarına Yönelik Çift Fonksiyonlu Terapi Sunabilecek Biyoaktif Hidrojellerin Geliştirilmesi” başlıklı proje TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek Programı kapsamında desteklendi.

Öğretim üyelerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Son güncelleme tarihi: 04/02/2020
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.