Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Neonatoloji Bilim Dalı tarafından düzenlenen NeoGİStanbul-2019 16 Kasım 2019 tarihinde üniversitemizde gerçekleşti.

Neonatoloji'de oldukça güncel olan gastrointestinal hastalıklar ve beslenme konusunda üst düzeyde bilimsel tartışma ortamı oluşturmak, yeni araştıma konularının belirlenmesini sağlamak amacıyla düzenlenen sempozyum konusunda uzman akademisyen ve hekimleri bir araya getirdi.

Sempozyumda yenidoğanın gastrointestinal hastalıkları ve beslenmesi konularında üst düzeyde bilimsel sunumlar ve tartışmalar yapıldı. Etkinlik kapsamında 17 Kasım Dünya Prematüre Günü de vurgulandı. Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşen sempozyuma katılan pediatri ve neonatoloji hekimleri Tıp Fakültemiz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Neonatoloji Bilim Dalı hakkında da detaylı bilgi sahibi olma fırsatı elde etti.

Sempozyum programına ulaşmak için tıklayın

Son güncelleme tarihi: 23/01/2020
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.