Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümümüz tarafından, Öğretim Üyesi ve Profesyonel Gezi Rehberi Dr. Öğr. Üyesi Onur Yarar’ın katılımıyla düzenlenen “Nasıl Gezilir?” söyleşisi çevrimiçi olarak 23 Mart 2021 tarihinde gerçekleşti.

Öğrencilerin uygun bütçe ile gezi programları yapmalarını ve gezerken kendilerini geliştirme konusunda farkındalık kazanmalarını sağlamak amacıyla çevrimiçi düzenlenen etkinlik Doç. Dr. Esra Uğur’un açılış konuşması ile başladı. İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi aynı zamanda Profesyonel Gezi Rehberi Dr. Öğr. Üyesi Onur Yarar gezi programı yapmaya yönelik önerilerde bulundu. Farklı ülkelere giderken dikkat edilmesi gereken noktalar, gezileri ekonomik yapabilmenin bazı noktaları ve geziler sırasında karşılaşılabilecek bazı zorluklar hakkında bilgi veren Yarar kendi deneyimlerini de öğrenciler ile paylaştı. Etkinlik katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.

Etkinlikteki Konu Başlıkları:

  • Gezi programı nasıl yapılmalıdır?

  • Gezi programına nasıl karar verilmelidir?

  • Öğrencilerin ulusal ve uluslararası yararlanabileceği gezi programları nelerdir?

Son güncelleme tarihi: 31/03/2021
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.