Hemşirelik Bölümü Sosyal Bilimsel Etkinlik Komisyonu tarafından düzenlenen II. Hemşirelik Bölümü Öğrenci Çalıştayı 26 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşti.

Hemşirelik Bölümü öğrencileri tarafından eğitim süreçlerinin değerlendirilmesi ve önerilerinin alınması amacıyla planlanan II. Hemşirelik Bölümü Öğrenci Çalıştayı’ nın iki aşamasından ilki Zoom Platformu üzerinden 140 öğrencinin ve Hemşirelik Bölümü öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Ükke Karabacak’ın açılış konuşmasıyla başlayan program, Doç. Dr. Esra Uğur’un Hemşirelik Bölümü Öğrenci Çalıştayı’nın sonuç raporunu sunmasaıyla devam etti. Dr. Öğr. Üyesi Elif Ateş’in II. Hemşirelik Bölümü Öğrenci Çalıştayı basamaklarının ve ikinci aşamasının nasıl gerçekleşeceği ve öğrenci görüşlerinin nasıl alınacağı konularında bilgi vermesinin ardından öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla program sona erdi.

Etkinlikteki Konu Başlıkları:

  • Eğitim sürecinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri (2017 I. Hemşirelik Öğrencileri Çalıştayı: Kalite Çemberleri Sonuç Raporu)

  • Veri toplama yönteminin açıklanması

Son güncelleme tarihi: 07/12/2020
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.