Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğretim üyelerimiz Prof. Dr. Ükke Karabacak, Prof. Dr. Vesile Ünver, Dr. Öğretim Üyesi Yasemin Uslu, Öğr. Gör. Dr. Vildan Kocatepe ve Uzm. Hem. Oya Sağır tarafından yürütülen çalışma 3. Uluslararası 11. Ulusal Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireliği Kongresi’nde sözlü bildiri kategorisinde birincilik ödülü kazandı

3.Uluslararası 11. Ulusal Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireliği Kongresi 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Çeşme- Ilıca Otel Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Kongrede 204 adet sözlü, 141 adet poster olmak üzere toplam 345 adet bilimsel çalışma yer aldı. Kongrede bölümümüzü temsilen yer alan öğretim üyelerimiz Prof. Dr. Ükke Karabacak, Prof. Dr. Vesile Ünver, Dr. Öğretim Üyesi Yasemin Uslu, Öğr. Gör. Dr. Vildan Kocatepe ve Uzm. Hem. Oya Sağır tarafından yürütülen “Triyaj Eğitiminde Hibrid Simülasyon Uygulaması” başlıklı bilimsel çalışma sözlü bildiri kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Son güncelleme tarihi: 20/01/2020
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.