Düşünce Kulübü, “Aldatmanın Genetiği” ve “Postmodern Yalnızlık”başlıklı seminerleri ile alanında uzman konuşmacıları ağırladı.

Düşünce Kulübü’nün 10 Nisan 2017 Pazartesi günü düzenlediği “Aldatmanın Genetiği” konulu söyleşiye Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Korkut Ulucan konuşmacı olarak katıldı.

Aldatmanın çeşitleri, hangi cinsiyetin daha çok aldatmaya yatkın olduğu, aldatmaya yatkın insanların nasıl anlaşılabileceği ve beyin yapımızla ilgili sorulara cevap verilen etkinliğe katılım yüksek oldu.

Düşünce Kulübü’nün 17 Nisan 2017 Pazartesi günü düzenlediği “Postmodern Yalnızlık” konulu söyleşiye Uzm. Psikolog Hilal Bebek konuşmacı olarak katıldı.

Yalnızlıkla ilgili katılımcıların bakış açısını değiştiren etkinlikte; insanın kendi kendine kalamamasının da bir yalnızlık göstergesi olduğunu söyleyerek, içebakışla kendini sorgulama yollarını katılımcılarla paylaştı.

Son güncelleme tarihi: 05/09/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.