Acıbadem Üniversitesi Medikal Arama Kurtarma Kulübü tarafından 18 Ekim 2018 tarihinde düzenlenen etkinlikte Medikal Arama Kurtarma Derneği (MEDAK) Başkanı Mert Eryüksel’i ağırladı.

Beş yıldır derneğin yönetim kurulu başkanlığını yürüten Eryüksel, derneğin eğitimleri, projeleri ve saha görevleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Ekibin parçası olmak isteyenlerin neler yapmaları gerektiği anlatıldı. Eryüksel katılımcılara MEDAK’ın ACUMEDAK işbirliğinde yaptıkları projeler hakkında da bilgi verdi.

Mert Eryüksel hakkında;

2013 yılında resmi olarak kurulan MEDAK Derneği'nin kurucu üyelerinden olan Mert Eryüksel, 5 yıldır derneğin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Eryüksel dernek başkanlığının yanı sıra aynı zamanda opera sanatçısı, veteriner teknikeri, ilk yardım eğitmeni unvanlarına da sahiptir. Eryüksel, profesyonel olarak arama kurtarmacı ve dağcı olarak eğitimler de vermektedir. Eryüksel, 4 yıl boyunca, AFAD'ın ISMEP (İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık) Projesi’nde eğitmen ve eğitmen eğiticisi olarak görev yapmıştır. Halen Vodafone Türkiye'nin acil durum yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Son güncelleme tarihi: 03/04/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.