Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nin düzenlediği İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından fonlanan “Sağlık Girişimlerinin Küresel Pazara Erişimi” projesi kapsamında hazırlanan “Step Up 2019” adlı yarışma 18 Ekim 2019’da üniversitemizde gerçekleşti.

Girişimcilerin uluslararası platformlara erişimlerini sağlamak amacıyla düzenlenen Step Up, Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi Araştırma Projeleri yürütücüsü Şeyma Merve Erdoğan’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Sağlık Girişimlerinin Küresel Pazara Erişimi Projesi’nin yürütücüsü aynı zamanda da Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tıp Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Sinem Burcu Erdoğan’ın konuşması ile devam etti. Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan, projenin detaylarından ve elde edilen başarılardan söz etti.

Girişimciler Global Hızlandırıcı Programımız kapsamında aldıkları eğitimler sonrası projelerini jüriye ve katılımcılara sundu. Jüri değerlendirmesi sonucunda da Singapur, Hollanda ve İngiltere’ye gitmeye hak kazanan girişimciler belirlendi.

Tüm girişimcilerimizi tebrik ediyoruz.

Step-up'da yarışan girişimcilerimizin görüşleri için tıklayınız

Son güncelleme tarihi: 25/10/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.