Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi eğitim ve seminer programı, farklı konu ve konuşmacıların katılımıyla Nisan ayında dopdolu geçti.

“Fikirden Şirketleşmeye-Her Adımda Hukuk” adlı seminer Tercan&Ildır Avukatlık ortağı Av. Ece Ildır’ın katılımıyla 7 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleşti.

Seminerde fikri ve sınai haklar, mülkiyet hakları, marka, patent, endüstriyel tasarım ve şirket ve şirket türleri, tüzel kişi, borçlar, iflas ,kobi, melek yatırımcı başlıklarına değinildi.

“Türkiye’de Girişim Ekosistemi” adlı seminer NoviCor Kurucu Ortağı Özerk ŞENER’in katılımıyla 14 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleşti.

Seminerde Türkiye’deki girişimcilik ve inovasyon süreçlerinden bahsedildi.

“Sosyal Girişimcilik ve Liderlik” adlı seminer Teknoloji Grup Kurucusu Mustafa Kuğu’nun katılımıyla 20 Nisan 2017 Perşembe günü gerçekleşti.

Seminerde sosyal iletişim ağları ve teknolojinin girişimciler tarafından nasıl kullanılacağı konusunda bilgi verildi.

Kovvan | Ortak İnovasyon Ajansı Kurucusu Emre Özbek ve Betakorp Kurucu Ortağı Baran Korkut katılımıyla 19 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleşen eğitimde “İş Modeli Kanvası” konuşuldu.

Eğitimde iş modelinin nasıl olması gerektiğinden ve iş modeli planlamasından bahsedildi. Eğitim devamında proje ekipleri kanvaslarda uygulamalı olarak iş modellerini tasarladılar.

Son güncelleme tarihi: 05/09/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.