Acıbadem Üniversitesi CASE (Center of Advanced Simulation and Education) simülasyon merkezimiz 09 Temmuz 2020 tarihinde simülasyon konusunda dünyanın önde gelen iki akreditasyon kuruluşundan biri olan “Society for Simulation in Healthcare” tarafından 31 Aralık 2025 tarihine kadar yeniden akredite edildi.

Ayrıca CASE simülasyon bazlı araştırma dalında da 09 Temmuz 2020 tarihinde aynı kuruluştan bünyesinde yapılan simülasyon alanındaki AR-GE faaliyetlerinden dolayı “Simulation Research” alanında spesifik akreditasyon aldı. Böylelikle CASE bu iki alanda akreditasyona sahip Avrupa’daki tek simülasyon merkezi oldu.

Bu yıl SSIH Akreditasyon Töreni pandemi koşulları nedeniyle online olarak düzenlendi. Tören için akredite ve yeniden akredite olan her merkez bir video hazırlayıp SSIH’ye iletti. SSIH tarafından hazırlanan ve akredite merkezlerin videolarını içeren video klibi izlemek için tıklayın.

Son güncelleme tarihi: 24/02/2021
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.