Acıbadem Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Sağlık Bilimleri, Mühendislik, Fen-Edebiyat Fakülteleri, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Törenleri 25-28 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kerem Aydınlar Kampüsümüzde gerçekleşti.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2019 Mezuniyet Töreni

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2019 Mezuniyet Töreni 25 Mayıs 2019 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleşti.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. M. Olcay Çizmeli’nin açılış konuşması ile başlayan tören, Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Şahin’in konuşması ile devam etti. Törende Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nu birincilik derecesi ile tamamlayan Anestezi Programı mezunu Ayfer Temur’a başarı beratı Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Kerem Aydınlar Vakfı Başkanı Seher Aydınlar tarafından verildi. Törende, programlarında ilk üç dereceye giren mezunlara da beratları takdim edildi.

Tören meslek andının okunması ve kep atma ile tamamlandı.

Meslek Yüksekokulu 2019 Mezuniyet Töreni

Meslek Yüksekokulu 2019 Mezuniyet Töreni 25 Mayıs 2019 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleşti.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi M. Emin Aksoy’un açılış konuşması ile başlayan tören, Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Şahin’in konuşması ile devam etti.

Tören kep atma ile tamamlandı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi 2019 Mezuniyet Töreni

Sağlık Bilimleri Fakültesi 2019 Mezuniyet Töreni 27 Mayıs 2019 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleşti.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Baş’ın açılış konuşması ile başlayan tören, Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Şahin’in konuşması ile devam etti. Törende Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni birincilik derecesi ile tamamlayan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu Nurşah Dikmen’e başarı beratı Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Kerem Aydınlar Vakfı Başkanı Seher Aydınlar ve Zeynep Aydınlar tarafından verildi. Törende, bölümlerinde ilk üç dereceye giren mezunlara da beratları takdim edildi.

Tören meslek andının okunması ve kep atma ile tamamlandı.

Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültesi 2019 Mezuniyet Töreni

Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültesi 2019 Mezuniyet Töreni 28 Mayıs 2019 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleşti.

Tören Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ata Akın’ın konuşması ile başladı. Ardından Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cengiz Yakıcıer konuşmasını gerçekleştirdi. Tören, Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Şahin’in konuşması ile devam etti. Törende Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültelerini birincilik derecesi ile tamamlayan Tıp Mühendisliği Bölümü mezunu Hande Halilibrahimoğlu’na ve Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu Dilara Ergün’e başarı beratları Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Kerem Aydınlar Vakfı Başkanı Seher Aydınlar tarafından verildi. Törende, bölümlerinde ilk üç dereceye giren mezunlara da beratları takdim edildi.

Tören meslek andının okunması ve kep atma ile tamamlandı.

Mühendislik Fakültesi bu yıl ilk mezunlarını verdi.

Tüm mezunlarımıza meslek hayatlarında başarılar dileriz.

Son güncelleme tarihi: 29/05/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.