2. Ortopedik Protez ve Ortez Öğrenci Sempozyumu 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Acıbadem Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Acıbadem Üniversitesi, Ortopedik Protez ve Ortezciler Derneği (OPODER) ve Ortopedik Protez ve Ortezciler Derneği Gençlik Kolları (Genç OPODER) işbirliğiyle düzenlenen 2. Ortopedik Protez ve Ortez Öğrenci Sempozyumu 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Acıbadem Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sempozyum Acıbadem Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. M. Olcay Çizmeli, Ortopedik Protez ve Ortez Program Danışmanı Erkan Evrendilek ve Genç OPODER Başkanı Koray Danacı’nın açılış konuşmaları ile başladı.

Türkiye’deki yaklaşık 25 üniversitedeki Ortopedik Protez ve Ortez Programı öğrencilerinin yanı sıra Podoloji Programı ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri de sempozyuma katıldı. Sempozyumda katılımcılar faaliyet gösteren ithalatçı ve imalatçı firmalarla, yöneticilerle, eğitimcilerle de bir araya gelerek sektörle yakın ilişki kurdu.

Sempozyumun devamında; düzenlenen üniversitelerarası futbol turnuvası ve fotoğraf yarışması birincilerine madalyalarını takdim eden OPODER Başkanı Sabri Şahin, OPODER’in misyonunu destekleyen bu tarz faydalı, sektörle iç içe gerçekleşen etkinliklerde yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şahin, katılımcıların -I. Ortopedik Protez ve Ortez Öğrenci Sempozyumu’nda belirlenen- 30 Nisan Ortopedik Protez ve Ortezciler Günü’nü kutlayarak konuşmasını bitirdi.

Son güncelleme tarihi: 04/09/2019
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.