04.01.2022 tarih ve 2022-01 sayılı Üniversitemiz Senatosu kararı ile COVID-19 pandemisi nedeniyle 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz döneminde açılmış olan derslerin final ve bütünleme sınavlarının yapılış yöntemleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Final ve Bütünleme Sınavlarının Sınav Yöntemleri için tıklayınız.

Final takvimleri sadece sınavlar ile tarih/süre belirtilen ölçme değerlendirme yöntemlerini kapsamaktadır. Listede yer almayan dersler için dersin Öğretim Üyesi veya bağlı bulunduğunuz akademik birim ile iletişime geçmelisiniz.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Final Takvimi için tıklayınız.

2021-2022 Eğitim öğretim yılı güz yarıyılı final takviminde muhtemel gerçekleşebilecek tarih ve saat değişikliklerine karşı final takviminizi ara ara kontrol etmeniz gerekmektedir.

Başarılar dileriz.

Önemli linkler;

UZEM hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

ASOS Üzerinden Yapılacak Uzaktan Çevrimiçi Sınavlar Hakkında Bilgilendirme için tıklayınız.

ASOS Öğrenci Kılavuzu için tıklayınız.

Öğrenciler için EYS Çevrimiçi Sınav Kılavuzu için tıklayınız.

Soru ve sorunlarınız için;

OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) ve EYS (Eğitim Yönetim Sistemi) şifre sorunlarınız için ogrenci.isleri@acibadem.edu.tr e-posta adresinden Öğrenci İşleri Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

EYS ve ASOS soru ve sorunlarınız için Egitim.Teknolojileri@acibadem.edu.tr e-posta adresinden Eğitim Teknolojileri Birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bademnet ve Üniversite uzantılı e-posta adresi şifresi soru ve sorunlarınız için Sistem@acibadem.edu.tr e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 10/01/2022
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.