2021-2022 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde Önlisans, Lisans ve Lisansüstü programlarımız 04.10.2021 Pazartesi günü, İngilizce Hazırlık Programı ise 27.09.2021 Pazartesi günü Üniversitemiz Kerem Aydınlar Kampüsü’nde yüz yüze eğitime başlayacaktır. Akademik Takvimlere ulaşmak için tıklayın.

Halen toplum sağlığını tehdit etmeye devam eden Covid-19 Pandemisi nedeniyle eğitim dönemlerinde Kampüs içinde gerekli hijyen kuralları en üst düzeyde uygulanacaktır.

Kampüs içinde yoğunluğu azaltmak için ders programları içindeki bazı teorik dersler kısmen veya tamamen uzaktan eğitim ile verilecek olup ilgili Fakülte/Yüksekokul/Enstitü tarafından öğrencilerimize bu konuda ayrıca ayrıntılı bilgi verilecektir.

Eğitimin yüz yüze sağlıklı bir şeklide sürdürülebilmesi için Devlet Üst Yönetimi’nin tüm eğitim kurumları için belirleyeceği kurallar önümüzdeki günlerde kesinlik kazanınca öğrenci ve çalışanlarımıza yeniden ayrıntılı bilgilendirme yapılacaktır.

Yakında yeniden bir araya gelecek olmanın heyecanı ve mutluluğu ile sağlıklı ve başarılı yeni bir eğitim dönemi dileriz.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğü

Son güncelleme tarihi: 02/09/2021
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.