En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Psikoloji

Sosyoloji Bölümü

Bölüm Hakkında

Sosyoloji modern toplumu anlamak üzere yola çıkmış bir bilim dalıdır. Sosyoloji öğrenmek toplumsal konularda özel bir bakış açısı ve sistematik bir düşünme, araştırma, uygulama kapasitesi geliştirmektir.

Sosyoloji Bölümü’nün öğrenim süresi 4 yıldır. Bölüm, yetkin araştırmacılar yetiştirmeyi hedefler, bu nedenle ders programında temel ve seçmeli derslerde araştırma metodolojisine ağırlık verilir.

Sosyoloji Bölümü’nün ders programında öğrencilerin ilgi alanlarını geliştirebilmeleri için çeşitli seçmeli derslere yer verilir. Programın bir özelliği de sağlık sosyolojisine yöneltmek isteyen öğrencilere sunulacak seçmeli derslerdir.

BÖLÜM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM

BÖLÜM MEZUNU DİYOR Kİ...

BÖLÜM MEZUNU DİYOR Kİ... JANE DOE 2014 Tıp Fakültesi Mezunu Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas tempor erat a suscipit lacinia. Sed nec ex non ex auctor tincidunt. Proin ultricies, quam in tincidunt gravida, lorem arcu feugiat elit, ut facilisis ex magna eu nunc. Donec imperdiet magna at nisl tincidunt, et vestibulum mi aliquet. Sed sed risus vitae augue gravida imperdiet. Vestibulum convallis ligula eu leo semper accumsan. Ut pellentesque egestas leo, in eleifend massa cursus ut. Aliquam sollicitudin ornare sem, et aliquet nulla. Aenean efficitur accumsan fermentum. Nam quis risus arcu.

AKADEMİK KADRO

  • Prof. Dr. İnci USER Prof. Dr. İnci USER Bölüm Başkanı
  • Doç. Dr. Ayca Kurtoglu Doç. Dr. Ayca Kurtoglu -
  • Dr. Öğr. Üyesi Alper Bilgili Dr. Öğr. Üyesi Alper Bilgili Öğretim Üyesi
  • Dr. Öğr. Üyesi Ceren Rasimoglu Dr. Öğr. Üyesi Ceren Rasimoglu Dr. Öğr. Üyesi
  • Arş. Gör. Metin Cevizci Arş. Gör. Metin Cevizci -
TÜMÜNÜ GÖR

Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü

Kayışdağı Cad. No:32 Ataşehir/İSTANBUL

0216 500 44 44