En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Akademik Kadro

Ağız ve Diş Sağlığı Programı

Program Hakkında

Ağız ve Diş Sağlığı Programı, diş polikliniklerinde diş hekimine tüm klinik çalışmalarında destek olan sağlık teknikerlerini yetiştirir.

Ağız ve diş sağlığı teknikerleri, diş hekimi için çalışma ortamını hazırlar, hastayı kabul eder ve tedavisi sırasında hekime ve hastaya yardımcı olur.

Ağız ve Diş Sağlığı Programı’nın öğrenim süresi 2 yıl olup öğrenim dili Türkçe’dir.

Ağız ve Diş Sağlığı Programı öğrencileri teorik eğitimleri ile beraber uygulama eğitimlerini Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinin ağız ve diş sağlığı kliniklerinde gerçekleştirir.

Program öğrencileri, zorunlu yaz stajlarını Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde ve üniversitenin işbirliği içinde olduğu diğer sağlık kuruluşlarında yaparak alanlarında deneyim kazanır.

BÖLÜM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM

BÖLÜM MEZUNU DİYOR Kİ...

BÖLÜM MEZUNU DİYOR Kİ... JANE DOE 2014 Tıp Fakültesi Mezunu Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas tempor erat a suscipit lacinia. Sed nec ex non ex auctor tincidunt. Proin ultricies, quam in tincidunt gravida, lorem arcu feugiat elit, ut facilisis ex magna eu nunc. Donec imperdiet magna at nisl tincidunt, et vestibulum mi aliquet. Sed sed risus vitae augue gravida imperdiet. Vestibulum convallis ligula eu leo semper accumsan. Ut pellentesque egestas leo, in eleifend massa cursus ut. Aliquam sollicitudin ornare sem, et aliquet nulla. Aenean efficitur accumsan fermentum. Nam quis risus arcu.

AKADEMİK KADRO

  • Öğr. Gör. Dr. Ali Yıldırım Uran
  • Öğr. Gör. Hatice Agan
TÜMÜNÜ GÖR

Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü

Kayışdağı Cad. No:32 Ataşehir/İSTANBUL

0216 500 44 44