Sevgili Öğrencilerimiz,

Tıp Fakültemizin Öğrenci Araştırma Gruplarını sizlerin de katkısıyla 2021 yılı içerisinde daha da aktif hale getirmek istiyoruz. Bilimsel bakış açınızı genişletmek ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda yeni bir adım atmak için hepinizi araştırma gruplarında aktif olarak yer almaya davet ediyoruz. Bunun için ekte yer alan formu doldurup dekanlığımıza iletmeniz yeterlidir. Dekanlığımız bu konuda sizlere destek olacak. Ayrıca bu süreçte öğretim üyelerimiz tarafından açılan araştırma gruplarının duyurularını da takip ederek ilgi duyduğunuz alandaki öğretim üyemiz ile doğrudan iletişim de kurabilirsiniz.

Özgür düşünün, fikirlerinizi paylaşın. Katkılarınız fakültemizin bilimsel gücünün artırılabilmesi adına çok değerli olacaktır.

Başvuru Formu için tıklayın.

Tıp Fakültesi Dekanlığı


Dear Students,

We want to make the Student Research Groups of our Medical School more active in 2021 with your contributions. We invite all of you to take an active participation in student research groups to broaden your scientific perspective and take a new step towards your career goals. You can fill the attached form and send to our Dean’s Office for this. Dean's Office will support you in this regard. Meantime, you can also follow the announcements of the research groups set up by our faculty members and directly communicate with them regarding the specific research fields that you are interested.

Think freely, share your ideas. Your contributions will be so valuable in order to increase the scientific strength of our Medical School.

For Application Form Please Click

Dean’s Office

Son güncelleme tarihi: 17/12/2020
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.