• Covid 19 Pandemisi nedeniyle 26.04.2021 tarihli İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile alınan tam kapanma kararı kapsamında 28.04.2021 tarihli Senato toplantısında 2020-2021 Eğitim Yılı Bahar Döneminde Tıp Fakültesi Dönem 6 hariç önlisans, lisans ve lisansüstü programlarının Acıbadem Sağlık Grubu hastaneleri ve birimleri, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı hastaneler, Kerem Aydınlar Kampüsü ile diğer özel/kamu kurumlarında gerçekleştirilen yüz yüze uygulamalı eğitimlerin ve stajların 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar ertelenmesine karar verilmiştir.
  • Teorik dersler ve uygulamalı dersler içindeki teorik anlatımlar bahar dönemi başında ilan edilen uzaktan senkron ve asenkron çevrimiçi yöntemler ile verilmeye ve bu derslerin sınavları çevrim içi yöntemler ile yapılmaya devam edilecektir.
  • Covid 19 Pandemisinin seyri, Kamu Üst Yönetim Birimleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı görüşleri dikkate alınarak akademik takvimde yapılması muhtemel değişiklikler daha sonra ilan edilecektir.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğü

Son güncelleme tarihi: 28/04/2021
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.