Araştırma Projeleri Ofisinin temel misyonu araştırmacılarımızın ve paydaşlarımızın destek mekanizmaları ve araştırma imkanları konusundaki farkındalığını arttırmak, fikri ve sınai mülkiyet hakları, teknoloji transferi ve şirketleşme gibi konularda destek vermek ve bu yönde politikalar geliştirmektir.

Üniversitemizin ulusal ve uluslararası destek fonlarından azami ölçüde yararlanmasını sağlamak üzere; araştırma projelerinin başvurusu ve yönetimi esnasında hizmet vererek, projelerin başvuru öncesi ve sonrası tüm işlemlerinde destek sağlanmaktadır. Özel sektör ile ortak yeni projelerin geliştirilmesi ve uzun süreli işbirliklerinin oluşturulmasında köprü görevi üstlenmektedir. Üniversite bünyesinde elde edilen araştırma sonuçlarının sanayiye entegre edilmesi sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve destek almak için

Eda Tanoğlu Araştırma Projeleri Ofisi Müdürü 0(216) 500 4476 Eda.Tanoglu@acibadem.edu.tr
Neslihan Yılmaz Girişimcilik Uzmanı 0(216) 500 4471 Neslihan.Yilmaz@acibadem.edu.tr
Şeyma Nur Yavuz Muhasebe Uzmanı 0(216) 500 4477 Seyma.Yavuz@acibadem.edu.tr
Erdi Dirilen İş Geliştirme Uzmanı 0(216) 500 4478 Erdi.Dirilen@acibadem.edu.tr
Nurgül Çördük Ar-Ge Muhasebe Yetkilisi 0(216) 500 4470 Nurgul.Corduk@acibadem.edu.tr
Hülya Benli Ar-Ge Yetkilisi
(ABAPKO ve Bursiyer Süreçleri)
0(216) 500 4472 Hulya.Benli@acibadem.edu.tr
Yüsra Yüksel Uzman
(ABAPKO, AFDK, TÜSEB ve Bursiyer Süreçleri)
0(216) 500 4473 Yusra.Yuksel@acibadem.edu.tr
Kutalp Kurt Tasarım ve Prototipleme Uzmanı 0(216) 500 4474 Kutalp.Kurt@acibadem.edu.tr
Cansu Akın Levi Proje Geliştirme Uzmanı 0(216) 500 4475 Cansu.Levi@acibadem.edu.tr
Hazal Çetin Patent Uzmanı Hazal.Cetin@acibadem.edu.tr
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.