Vizyon: Tıp mühendisliği alanında yetkin, etik değerleri yüksek mezunlar veren, öncü ve yüksek düzeyde etkili bilim üreten, uluslararası saygınlığa sahip bir mühendislik fakültesi olmak.

Misyon: Transdisipliner, yenilikçi, güncel gereksinimlerine uyum sağlayan bir eğitim sağlamak. Toplumun yararına yönelik mühendislik araştırmalarıyla bilimsel ilerlemeye katkı sağlamak, sağlık hizmetleri ve sanayi kurumlarıyla iş birlikleriyle dönüşümsel araştırma projeleri yapmak. Sağlık teknolojileri alanında uluslararası düzeyde öncü ve etkili bilim üretmek için en yetkin eğitim, öğretim ve araştırma yöntemlerini kullanarak sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi pekiştiren proje bazlı bir eğitim sistemi benimsemek.

Değerlerimiz: Bu hedeflere ulaşabilmek için, bilimsel özgürlüğü ve sorgulamayı ön plana çıkararak, eşitlik, karşılıklı sevgi ve saygı, mükemmeliyet ile takım çalışmasını her daim ön planda tutan, en üst seviye akademik, etik ve insani değerlere sahip bir fakülte olmak en önemli değerlerimizdir.

×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.