Soruların mı var?

Çağrı Merkezi: 0(216) 500 44 44

CASE; Klinik Simülasyon Eğitim Merkezi ve İleri Düzey Endoskopik / Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Bu haliyle CASE, alanında dünyadaki en kapsamlı eğitim merkezlerinden biridir.

Simüle hastaları, elektronik öğrenme ve beceri laboratuvarlarıyla, çok özel bir eğitim modelinin uygulandığı CASE, dünyadaki benzerleri içinde ilk üç merkez arasında yer alıyor. Bununla birlikte, İleri Düzey Endoskopik / Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi'ni de kapsayan Türkiye'deki tek merkez olma özelliği taşıyor. CASE, medikal simülasyon eğitim modaliteleri ve teknolojik altyapısıyla fark yaratıyor.

CASE'deki mezuniyet öncesi eğitim programlarında hedeflenen temel unsur, öğrencilere hem temel klinik becerilerini hem de yönetim becerilerini kazandırmak. Mezuniyet sonrası verilen eğitim programlarıysa, branşlara yönelik ileri düzey kurslardan oluşuyor. Bu kurslarla amaçlanan; katılımcıların teknik becerilerinin yanı sıra takım çalışması ve iletişim becerilerini en üst seviyeye taşımak.

CASE'de kullanılan özel bir yazılım sayesinde, tüm eğitimler – elektronik öğrenmeden simülasyon sonrası değerlendirme aşamasına kadar – kişisel bazda takip ediliyor. Yazılım sayesinde; merkezde bulunan 80 adet kameradan, simülatörden ve tıbbi cihazdan toplanan veriler, eğitmenlere ulaşıyor ve böylece katılımcıların eğitim sırasındaki performansları hakkında çok önemli bilgiler elde edilebiliyor.

Laboratuvarlar

Lisans ve önlisans programlarında teorik bilgiyi destekleyici uygulamalı eğitimler ileri teknoloji ile donatılmış Öğrenci Laboratuvarlarımızda gerçekleştirilir.

Daha fazla bilgi

ACUlular Anlatıyor

Acıbademli öğrenciler, mezunlar ve akademisyenler görüşlerini, deneyimlerini anlatıyor.

Daha fazla bilgi

ACU'dan Kareler

Üniversitemizdeki akademik ve sosyal etkinliklerden kareler…

Galeriyi Görüntüle
Sor
Cevaplayalım
×
Arama yapmak için ENTER tuşunu kullanabilir, ▼/▲ tuşları ile önerilenler arasında seçim yapabilir ve ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.