Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Öğrencilerimiz Temel Yaşam Desteği Kursu'na katıldı

Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen -gelenekselleşen- “Temel Yaşam Desteği ve Kardiyopulmoner Resüsitasyon Eğitici Eğitimi” 21-22 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşti.

Dans Gösterisi: Rüya ve Maskeler

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ve Drama Kulübü işbirliği ile organize edilen teatral dans gösterisi “Rüya ve Maskeler” üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşti.

Diyetisyenlik Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı konuşuldu

Beslenme Kulübü ve California Walnuts işbirliği ile düzenlenen “Diyetisyenlik Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı” konulu etkinlik 19 Mart 2018 tarihinde üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşti.

Hemşirelik Bölümü Profesyonellik Geliştirme Seminerlerinin üçüncüsü gerçekleştirildi

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Kariyer Geliştirme komisyonunca planlanan “Kişilerarası İlişkilere Odaklanma” başlıklı seminer 21 Mart 2018 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Deniz Kirliliğinin Önlenmesi Semineri gerçekleşti

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencilerinin Toplumsal Duyarlılık Projesi dersi kapsamında düzenlediği Deniz Kirliliğinin Önlenmesi Semineri 26 Mart 2018 tarihinde gerçekleşti.

Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Tasarımı Eğitimleri devam ediyor

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nün 16-17 Mart 2018 tarihinde İleri Düzey Simülasyon ve Eğitim Merkezi’nde (CASE) düzenlediği “Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Tasarımı” başlıklı workshopun ikincisi gerçekleşti.

Hemşirelikte Profesyonellik Geliştirme Seminerlerinin ikincisi konferans salonunda gerçekleştirildi

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Kariyer Geliştirme Komisyonu ve Acıbadem Hemşirelik Direktörlüğü’nün işbirliği ile hazırlanan, Hemşirelikte Profesyonellik Geliştirme Seminerlerinin ikincisi 06 Şubat 2018 tarihinde Kerem Aydınlar Kampüsü Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Profesyonellik Geliştirme Seminerleri’nin ilki gerçekleşti

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Kariyer Geliştirme komisyonunca hazırlanan, Hemşirelikte Profesyonellik Geliştirme Seminerlerinin ilkini 21 Aralık 2017 Perşembe günü gerçekleştirdi.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Etkinlik Grubu “En Büyük Engel Sevgisizliktir” dedi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Etkinlik Grubu Dünya Engelliler Günü kapsamında konuyla ilgili farkındalığı artırmak amacıyla 4 Aralık 2017 Pazartesi günü “En Büyük Engel Sevgisizliktir” etkinliğini gerçekleştirdi.

“Ön Çapraz Bağı Tartışıyoruz, Fizyoterapi Sempozyumu" üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşti

Türkiye Spor Yaralanmaları ve Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği (TUSYAD) Ön Çapraz Bağ Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Ön Çapraz Bağı Tartışıyoruz, Fizyoterapi Sempozyumu” 18 Kasım 2017 Cumartesi günü üniversitemiz Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Hemşirelik Eğitiminde Simülasyonu Nasıl Tasarlıyoruz?

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nde 27-28 Ekim 2017 tarihlerinde “Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Tasarımı” başlıklı workshopun ilki gerçekleştirildi

Sağlık Yönetimi Kulübü Ekim ayı etkinlikleri

Sağlık Yönetimi Kulübü Ekim ayında her hafta Salı günü farklı konularla dikkat çekici konukları ağırladı. Söyleşiler Sağlık Yönetimi öğrencileri ve öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Simülasyon eğitimleri devam ediyor

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nde 29-30 Eylül 2017’de “Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Uygulamaları” başlıklı workshop’un dördüncüsü gerçekleştirildi.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, gelenekselleşen “Hoş Geldin Çayı” etkinliği düzenledi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, 2017-2018 Akademik Yılı’nda 1. sınıfa başlayan öğrencilerle bir araya gelerek “Hoş Geldin Çayı” etkinliği düzenledi.

Uluslararası 4. Taekwondo Şampiyonası’nda öğrencimiz derece aldı

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencimiz Selin Pomak 30 Ağustos 2017 tarihinde Çerkezköy’de gerçekleştirilen Uluslararası 4. Taekwondo Şampiyonası’nda yedi farklı ülkeden gelen rakiplerini eleyerek aldığı galibiyetler sonucu birinci olmuştur.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin 2016-2017 Birincisi, Sağlık Yönetimi Bölüm Birincisi Gönül Rışvanlı oldu.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin 2016-2017 Eğitim – Öğretim Yılı Birincisi 3,73 not ortalamasıyla Sağlık Yönetimi Bölüm Birincisi Gönül Rışvanlı oldu. Gönül Rışvanlı, Fakülte Birinciliği Ödül ve Beratı'nı Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar ile Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve Kerem Aydınlar Vakfı Başkanı Sayın Seher Aydınlar’dan aldı.

I. Hemşirelik Öğrencileri Çalıştayı ve Çember Çalışmaları Gerçekleştirildi

Eğitim programının planlama, uygulama ve değerlendirme süreçlerine eğitimin önemli paydaşlarından olan öğrencilerin katılımının sağlanması amacıyla I. Hemşirelik Öğrencileri Çalıştayı 25 Nisan 2017 Salı günü Acıbadem Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

6. Egzersiz Fizyolojisi Sempozyumunda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’ne Sözlü Sunum Ödülü

6. Egzersiz Fizyolojisi Sempozyumunda Prof. Dr. Necati Akgün en iyi sözlü sunum ödülü üniversitemiz Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nuray ALACA’ya verilmiştir.

Türkiye Üniversitelerarası Taekwondo Şampiyonası’nda öğrencimiz derece aldı

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Selin Pomak 11-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kırşehir’de gerçekleşen Türkiye Üniversitelerarası Taekwondo Şampiyonası’nda rakiplerini eleyerek aldığı galibiyetler sonucu Türkiye 3’üncüsü olmuştur.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencileri Acıbadem Altunizade Hastanesi’ndeydi.

Sağlık Yönetimi 4. Sınıf öğrencileri, Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Haluk ÖZSARI ve Doç. Dr. Mesut ÇİMEN eşliğinde 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü Acıbadem Sağlık Grubu’nun en son hizmete giren Acıbadem Altunizade Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

6. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi'ne Katılım

04-06 Nisan tarihinde Ankara’da düzenlenen 6. Ulusal Fizyoterapi kongresine katılım sağlanmıştır.

İstanbul Fizyoterapistleri Buluşması: Fiziksel Aktivite Etkinliğine katılım

30 Nisan 2017 pazar günü Büyükada’da gerçekleşen İstanbul Fizyoterapistleri Buluşması: Fiziksel Aktivite Etkinliğine katılım sağlanmıştır.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Yıl Sonu Pikniği

Fizyoterapi Rehabilitasyon bölümü hocaları ve öğrencileri tarafından 29 Nisan cumartesi günü Sapanca’da 2016-2017 eğitim-öğretim yılının bitişini kutlamak için piknik düzenlenmiştir.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sempozyumu : Multidisipliner Yaklaşımlar konulu konferansa katılım

"Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sempozyumu : Multidisipliner Yaklaşımlar" konulu konferansda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm başkanımız Yrd. Doç. Dr. Nuray ALACA atletik performans fizyolojisi konusundaki bilgilerini paylaşmıştır.

Evde Bakım Şirketi İşleyişleri ve Evde Bakım Şirketinde Fizyoterapist Olmak

Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü'nde 20 Nisan 2017 Perşembe günü "Evde Bakım Şirketi İşleyişleri ve Evde Bakım Şirketinde Fizyoterapist Olmak" konulu seminer düzenlenmiştir.

Beslenme Kulübü'nün düzenlediği Kariyer Buluşması gerçekleşti

Acıbadem Üniversitesi Beslenme Kulübü'nün düzenlediği "Kariyer Buluşması" 27 Nisan 2017 Perşembe günü Kerem Aydınlar Kampüsü'nde gerçekleşti.

Hemşirelik Bölümü Öğrencileri 16. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi’ne katıldı

16. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'nde bu yıl "Kuşaklararası Hemşirelik" teması işlendi. Kongreye Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden sekiz öğrenci bildirileri ile katıldı.

Hemşirelik Bölümü öğrencilerinden “Toplumsal Duyarlılık” dersi kapsamında seminerler

Hemşirelik Bölümü öğrencileri, “Toplumsal Duyarlılık” dersi kapsamında gerçekleştirdikleri seminerler ile önemli toplumsal konulara dikkat çekmeye çalıştı.

Hemşirelik Bölümü Öğrencileri 8. Geleneksel Koç Üniversitesi Hemşirelik Öğrencileri Etkinliği’ne katıldı

“Hemşirelikte Değişim ve İnovasyon: Değişimi yakalamak mı, değişim yaratmak mı?” temalı 8. Geleneksel Koç Üniversitesi Hemşirelik Öğrencileri Etkinliği 6-7 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Hemşirelik Bölümü öğrencileri Temel Yaşam Desteği ve Kardiyopulmoner Resüsitasyon Eğitici Eğitimi’ne katıldı

Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen -gelenekselleşen- “Temel Yaşam Desteği ve Kardiyopulmoner Resüsitasyon Eğitici Eğitimi” 23-24 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

İstanbul Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kariyer Günleri Acıbadem Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti

İstanbul Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kariyer Günleri, Acıbadem Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ve Türkiye Fizyoterapistler Derneği Gençlik Komisyonu işbirliğiyle 21 Şubat 2017 tarihinde Acıbadem Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Filebo Lenfatik Hastalıkların ve Venöz Ülserlerin tedavisinde Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapinin Yeri

Filebo Lenfatik Hastalıkların ve Venöz Ülserlerin tedavisinde Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapinin Yeri

Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Uygulamaları’nın üçüncüsü gerçekleşti

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından düzenlenen “Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Uygulamaları” eğitiminin üçüncüsü 4-5 Kasım 2016 tarihlerinde Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü’nde gerçekleşti.

“Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Uygulamaları” Gerçekleştirildi

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, 14-15 Nisan’da Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü’nde“Hemşirelik Eğitiminde Simülasyon Uygulamaları” isimli bir workshop gerçekleştirdi.

7. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’nde Hemşirelik Bölümü öğretim üyelerine ödül

7. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’nde Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğretim üyeleri Sözel Bildiri Birincilik Ödülü’ne ve Sözel Bildiri Teşvik Ödülü’ne layık görüldü.

“5. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu” Acıbadem Üniversitesi’nde gerçekleştirildi

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü tarafından, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Baş önderliğinde düzenlenen ve ana teması "Beslenme ve Diyetetikte Güncel Konular" olan “5. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu" 10-13 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Hemşirelik Bölümü’nden “Öğretim Elemanı Geliştirme Programı”

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 19 Ekim-5 Aralık 2016 tarihleri arasında A.B.D. Fulbright Bursu ile Minnesota Üniversitesi Emekli Öğretim Üyelerinden Dr. Mary Jane Madden’ı konuk öğretim elemanı olarak Acıbadem Üniversitesi’nde ağırladı.

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İSTANBUL