Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi 2018-2019 Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı Mülakat Akışı

31.7.2018


KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

SÖZLÜ SINAVI LİSTESİ

Yer: C 701 (C Blok, 7. Kat, Toplantı Odası)                                              Başlangıç Saati: 08.30

31.07.2017 Salı

Ad

Soyad

Saat

1

ABDULLAH KAAN

YILMAZ

8.30-8.45

 

2

AMİNE KÜBRA

ÇALIK

8.45-9.00

 

3

ANIL

YILMAZ

9.00-9.15

 

4

ARDA

ÇAĞLAYANER

9.15-9.30

 

9.30-9.45 KAHVE MOLASI

5

ASLIHAN

SARI

9.45-10.00

 

6

AYŞE PELİN

EROL

10.00-10.15

 

7

BARIŞ

BÖÇKÜN

10.15-10.30

 

8

BEGÜM

EKİNCİ

10.30-10.45

 

10.45-11.00 KAHVE MOLASI

9

BERK

BODUR

11.00-11.15

 

10

BİLGE GÜLEN

BOYACI

11.15-11.30

 

11

BURÇİN

BAYRAM

11.30-11.45

 

12

CAN

ZORALOĞLU

11.45-12.00

 

12.00-12.45 YEMEK MOLASI

13

CANAN        

TAN

12.45-13.00

 

14

ÇİSEM

NAMLI

13.00-13.15

 

15

DİLARA

ÇETİNTAŞ

13.15-13.30

 

16

DOĞUKAN

GÜNDOĞDU

13.30-13.45

 

13.45-14.00 KAHVE MOLASI

17

DURU

TEKİN

14.00-14.15

 

18

DUYGU

GÜRBÜZ

14.15-14.30

 

19

ECE

ÖZDEN

14.30-14.45

 

20

ECE

SÖĞÜTÇÜ

14.45-15.00

 

15.00-15.15 KAHVE MOLASI

21

ECEMNUR

TORUN

15.15-15.30

 

22

ESMA ZEYNEP

TOPÇU

15.30-15.45

 

23

FULDEN

ÜNAL

15.45-16.00

 

24

GAMZE

ÇARBOĞA

16.00-16.15

 

16.15-16.30 KAHVE MOLASI

25

GAMZE

GÖKKAYA

16.30-16.45

 

26

HANDE

UZUNER

16.45-17.00

 

27

İDİL

BİRİKEN

17.00-17.15

 

28

İDİL

ÖZEN

17.15-17.30

 

29

İDİL

OĞUZ

17.30-17.45

 

30

SEMA

GÖNÜLTAŞ YÜCEKAYA

17.45-18.00

 

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

SÖZLÜ SINAVI LİSTESİ

Yer: C 701 (C Blok, 7. Kat, Toplantı Odası)                                              Başlangıç Saati: 08.30

01.08.2017 Çarşamba

Ad

Soyad

Saat

1

KADER

TARHAN

8.30-8.45

 

2

KIYMET NAZLI

KAYA

8.45-9.00

 

3

LERZAN TUĞDEM

BERNA

9.00-9.15

 

4

MELDA

AKOĞLU

9.15-9.30

 

9.30-9.45 KAHVE MOLASI

5

MELİS

SEZER

9.45-10.00

 

6

MERT

KEÇECİ

10.00-10.15

 

7

MERVE

ŞİŞMAN

10.15-10.30

 

8

MERVE

KARA

10.30-10.45

 

10.45-11.00 KAHVE MOLASI

9

MERVE

TEZCAN

11.00-11.15

 

10

MERVE

DOĞAN

11.15-11.30

 

11

MERVE NİMET

KOCABAŞ

11.30-11.45

 

12

MİRAY

ÖZCAN

11.45-12.00

 

12.00-12.45 YEMEK MOLASI

13

NACİ BERK

KALKAN

12.45-13.00

 

14

NEZAHAT SENA

SEÇKİN

13.00-13.15

 

15

NİLÜFER

AYAR

13.15-13.30

 

16

NURHAYAT

TÜTÜNCÜ

13.30-13.45

 

13.45-14.00 KAHVE MOLASI

17

OSMAN

ARSLAN

14.00-14.15

 

18

ÖMER EMRE

BAYRAM

14.15-14.30

 

19

ÖZGE

TAŞKIRAN

14.30-14.45

 

20

PELİN

SEVİNÇ

14.45-15.00

 

15.00-15.15 KAHVE MOLASI

21

PELİN

AKMANGİL

15.15-15.30

 

22

RABİA

YALIN

15.30-15.45

 

23

SELİN

ÖZMURAL

15.45-16.00

 

24

SEMRA

EROL

16.00-16.15

 

16.15-16.30 KAHVE MOLASI

25

SENA

METE

16.30-16.45

 

26

UMUT

PEKTÜRK

16.45-17.00

 

27

ÜMİT EGE

IŞIK

17.00-17.15

 

28

ZEYNEP

URŞ

17.15-17.30

 

29

ZEYNEP

TELCİ

17.30-17.45

 

30

ZEYNEP HAZAL

ERTÜRK

17.45-18.00

 

BİZEULAŞIN
Kayışdağı Caddesi No:32, 34752
Ataşehir / İstanbul